• Hokejove-dresy

Hokejový dres Slovenska

Slovenský hokejový dres od 29€ s vlastným číslom a menom

Pripravili sme pre Vás kvalitný slovenský hokejový dres, ktorý spĺňa všetky nároky na profesionálny hokejový dres a vyzerá ako hokejový dres slovenskej reprezentácie. Jediný rozdiel oproti originálnej replike za cca: 50eur je, že nepoužívame znaky SZĽH čo pre Vás znamená úsporu približne 20eur oproti originálnej replike hokejového dresu Slovenska. Peniaze, ktoré ušetríte kúpou nášho dresu, môžete rozumne investovať napr. posedením v obľúbenom pube pri zlatistom moku :-)

Do objednávkového formuláru, ktorý je  nižšie na stránke, vyberte design pre hokejove dresy Slovensko, ktorý si chcete objednať a  uveďte požadované údaje vrátene čísla a mena, ktoré chcete mať na Vašom drese. Všetky slovenské hokejové dresy sú vyrobené z materiálu Hockey PRO Premium alebo Hockey PRO a štandardná dodacia doba je cca: 7 dní od potvrdenia objednávky. Pre potvrdenie objednávky Vášho slovenského hokejového dresu Vás budeme kontaktovať telefonicky. Tabuľka rozmerov a materiálov Vám pomôže vybrať správnu veľkosť a materiál.

 

Slovenský hokejový dres - SVK1 Home Hokejový dres Slovenska

 

Slovensky hokejovy dres - SVK2 Home Hokejovy dres Slovensko - SVK2 Away

 

Slovensky hokejovy dres - SVK3 Home Hokejove dresy Slovensko - SVK3 Away

 

Prečo kúpiť hokejový dres Slovenska našej výroby?

1.) použitý materiál sa skutočne používa na výrobu hokejových dresov nie je to len lacná napodobenina na jednorázovú akciu. Ako jeden z mála výrobcov (ak nie jediný) Vám dávame možnosť vybrať si materiál Vášho hokejového dresu. Pozrite si porovnanie ponúkaných materiálov HOCKEY PRO a HOCKEY PRO PREMIUM. U nás kupujete hokejový dres vyrobený z materiálu minimálne HOCKEY PRO s gramážou 230g/m2 (rozumej 230g na meter štvorcový, pričom celková váha dresu je cca: 500g pre veľkosť XL.) Dbáme na to, aby ste za naše slovenske hokejove dresy nemuseli hambiť.

2.) použité strihy a veľkosti (pozrite si tabulku veľkostí ) sa skutočne používajú pre výrobu hráčskych dresov. To znamená, že v náš hokejovy dres slovensko skutočne môžete bez obáv použiť na hranie hokeja a aj fandiť našim hokejistom na MS.

3.) cena nášho slovenského hokejového dresu je už vrátane Vášho čísla a mena. Presná cena dresu: viď. Objednávka nižšie na stránke.

 

--------------------------------------------Objednávka-------------------------------------------

Zvoľte design: *
Zvoľte materiál: *

Zadajte:
Meno / Číslo / Veľkosť / Množstvo - napr.: Juraj / 25 / M / 1ks: *
Vaše meno a priezvisko: *
Ulica+popisné číslo: *
Mesto+PSČ: *
Tel.číslo: *
E-mail: *
Spôsob doručenia: *


Opíšte text