• Hokejove-dresy

Postup pre zaslanie vzorky hokejového dresu.

• zdarma Vám radi zašleme vzorky našich hokejových dresov pre posúdenie kvality. Vzorky sme Vám schopní započičať na dobu 10dní. Počas tejto doby Vám budú k dispozícii. Najviac zasielame 2 vzorky hokejových dresov naraz (v rôznych veľkostiach). Ná základe týchto veľkostí a použitím našej veľkostnej tabuľky je možné celkom ľahko odhadnúť, aká veľkosť hokejového dresu je pre Vás tá najlepšia. Spolu s týmito vzorkami obdržíte aj vzorky materiálov a nátlačok farieb priamo na týchto materiáloch.

• vzorky je možné objednať vyplnením objednávkového formulára na tejto stránke alebo e-mailom, príp. telefonicky.

• zaslanie vzorky naspäť k nám do firmy je plne vo Vašej réžii. Len na Vás záleží, akou formou nám vzorky zašlete naspäť a koľko Vás to bude stáť a aká je kvalita poskytovanej služby (v prípade straty zasielky)

• v prípade neobdržania vzoriek do 14dní odo dňa Vášho obdržania vzorky, Vás budeme telefonicky kontaktovať a žiadať o informáciu ohľadne vzoriek. V prípade, že nám vzorky nebudú zaslané ani po urgencii, bude dovystavená faktúra k dodaciemu listu, ktorý podpíšete pri prebraní vzoriek. Faktúra bude vystavená na Vaše meno s cenou 50eur/hokejový dres.

• určite chápete, že Vám nie sme schopní zaslať vzorky všetkých designov v akejkoľvek farebnej kombinácii. V prípade, že ale chcete bezpodmienečne vidieť vzorku Vášho dresu pred začatím výroby, môžete si o to požiadať. Vzorku (prvý kus z celej výroby) Vášho hokejového dresu sme Vám schopní zhotoviť po zadaní objednávky za týchto podmienok:

1.) vzorka bude vyhotovená na základe schválenej korektúry.

2.) vzorka sa začne vyrábať až po pripísaní platby za celú objednávku na náš účet. 

3.) náklady na zaslanie vzorky sú plne na strane zákazníka (budú zahrnuté vo faktúre) 

4.) v prípade, že sa rozhodnete po obdržaní vzorky urobiť ešte nejaké zmeny na designe (za predpokladu, že sme nikde neurobili chybu a zaslaná vzorka je plne v súlade s odsúhlasenou grafickou korektúrou), bude táto vzorka účtovaná ako ďalší dres v odsúhlasenej cene pre celú objednávku. 

5.) v prípade, že je vzorka v poriadku (plne v súlade s odsúhlasenou grafickou korektúrou) a vy ste s ňou na 100% spokojný, dorobíme a zašleme zvyšný počet hokejoých dresov podľa zadanej objednávky.