• Hokejove-dresy

Objednávka a vzorky hokejových dresov

Postup pri objednávke

• pre objednanie hokejových dresov, je potrebné aby ste nám zaslali vyplnenú objednávku. Ako vzor Vám môže poslúžiť táto vzorová objednávka.

• po prijatí vyplnenej objednávky Vás budeme kontaktovať ohľadne dohodnutia ďalšieho postupu.

• po prijatí objednávky a všetkých lôg, ktoré chcete mať na hokejovom drese, Vám zašleme dve bezplatné grafické korektúry na odsúhlasenie. Každá ďalšia korektúra je spoplatnená sumou 10eur/korektúra.

• minimálne množstvo pre objednávku je 6ks hokejových dresov (alebo návlekov alebo štucní) s rovnakým designom. Toto neplatí pre doobjednávku. Doobjednávku je možné riešiť od 1ks, len v prípade pletených stucní je potrebné vždy objednať párny počet.

 

Postup pre zaslanie vzorky hokejového dresu.

• zdarma Vám radi zašleme vzorky našich hokejových dresov pre posúdenie kvality. Vzorky sme Vám schopní započičať na dobu 10dní. Počas tejto doby Vám budú k dispozícii. Najviac zasielame 2 vzorky hokejových dresov naraz (v rôznych veľkostiach). Ná základe týchto veľkostí a použitím našej veľkostnej tabuľky je možné celkom ľahko odhadnúť, aká veľkosť hokejového dresu je pre Vás tá najlepšia. Spolu s týmito vzorkami obdržíte aj vzorky materiálov a nátlačok farieb priamo na týchto materiáloch.

• vzorky je možné objednať vyplnením objednávkového formulára na tejto stránke alebo e-mailom, príp. telefonicky.

• zaslanie vzorky naspäť k nám do firmy je plne vo Vašej réžii. Len na Vás záleží, akou formou nám vzorky zašlete naspäť a koľko Vás to bude stáť a aká je kvalita poskytovanej služby (v prípade straty zasielky)

• v prípade neobdržania vzoriek do 14dní odo dňa Vášho obdržania vzorky, Vás budeme telefonicky kontaktovať a žiadať o informáciu ohľadne vzoriek. V prípade, že nám vzorky nebudú zaslané ani po urgencii, bude dovystavená faktúra k dodaciemu listu, ktorý podpíšete pri prebraní vzoriek. Faktúra bude vystavená na Vaše meno s cenou 50eur/hokejový dres.

• určite chápete, že Vám nie sme schopní zaslať vzorky všetkých designov v akejkoľvek farebnej kombinácii. V prípade, že ale chcete bezpodmienečne vidieť vzorku Vášho dresu pred začatím výroby, môžete si o to požiadať. Vzorku (prvý kus z celej výroby) Vášho hokejového dresu sme Vám schopní zhotoviť po zadaní objednávky za týchto podmienok:

1.) vzorka bude vyhotovená na základe schválenej korektúry.

2.) vzorka sa začne vyrábať až po pripísaní platby za celú objednávku na náš účet. 

3.) náklady na zaslanie vzorky sú plne na strane zákazníka (budú zahrnuté vo faktúre) 

4.) v prípade, že sa rozhodnete po obdržaní vzorky urobiť ešte nejaké zmeny na designe (za predpokladu, že sme nikde neurobili chybu a zaslaná vzorka je plne v súlade s odsúhlasenou grafickou korektúrou), bude táto vzorka účtovaná ako ďalší dres v odsúhlasenej cene pre celú objednávku. 

5.) v prípade, že je vzorka v poriadku (plne v súlade s odsúhlasenou grafickou korektúrou) a vy ste s ňou na 100% spokojný, dorobíme a zašleme zvyšný počet hokejoých dresov podľa zadanej objednávky.

 

Vlastný design hokejových dresov

Pokiaľ si chcete objednať absolútne výnimočný hokejový dres, možete využiť našu ponuku výroby vlastného designu dresu. Radi privítame kluby, ktoré chcú preniesť svoje designerské myšlienky na hokejové dres. Zhotovíme Vaše predstavy jedna k jednej. Tento servis výroby designu dresu podľa požiadaviek zákazníka je obzvlásť obľúbený u sponzorov a firiem, ktoré chcú, aby ich hokejové dresy spĺňali podmienky "corporate identity".

Čo je vlastný design? - za vlastný design sa považuje design, ktorý je zhotovený presne podľa požiadaviek zákazníka.

Koľko stojí vytvorenie vlastného designu pre hokejový dres? - za vytvorenie vlastného designu účtujeme paušálny poplatok 50eur.

Ako objednať hokejový dres s vlastným designom? - najskôr nám musíte nejakým spôsobom zaslať skicu, kde je zachytená Vaša predstava designu pre hokejový dres. Na základe tejto skice Vám zašleme grafickú korektúru, ktorú buď poopravíte (najlepšie telefonický kontakt s grafikom, kde mu vysvetlíte aké zmeny treba do korektúry ešte zakomponovať ) alebo schválite. Na základe tejto korektúry potom prebehne výroba hokejových dresov.