Hokejový dres Slovenska od 28€ s vlastným číslom a menom

Pripravili sme pre Vás kvalitný slovenský hokejový dres, ktorý spĺňa všetky nároky na profesionálny hokejový dres a vyzerá ako hokejový dres slovenskej reprezentácie. Jediný rozdiel oproti originálnej replike za cca: 50eur je, že nepoužívame znaky SZĽH čo pre Vás znamená úsporu približne 20eur oproti originálnej replike hokejového dresu Slovenska. Peniaze, ktoré ušetríte kúpou nášho dresu, môžete rozumne investovať napr. posedením v obľúbenom pube pri zlatistom moku :-)

Objednávka hokejového dresu Slovenska


Prečo kúpiť hokejový dres Slovenska našej výroby?

1.) použitý materiál sa skutočne používa na výrobu hokejových dresov nie je to len lacná napodobenina na jednorázovú akciu. Ako jeden z mála výrobcov (ak nie jediný) Vám dávame možnosť vybrať si materiál Vášho hokejového dresu.Pozrite si porovnanie ponúkaných materiálov HOCKEY PRO a HOCKEY PRO PREMIUM. U nás kupujete hokejový dres vyrobený z materiálu minimálne HOCKEY PRO s gramážou 230g/m2 (rozumej 230g na meter štvorcový, pričom celková váha dresu je cca: 500g pre veľkosť XL.)

2.) použité strihy a veľkosti (pozrite si tabulku veľkostí ) sa skutočne používajú pre výrobu hráčskych dresov. To znamená, že v našom slovenskom hokejovom drese si skutočne môžete bez obáv zahrať hokej a aj fandiť našim hokejistom na MS.

3.) cena nášho slovenského hokejového dresu je už vrátane Vášho čísla a mena. Presná cena dresu: viď. objednávkový formulár nižšie ----> rozklikni "Vyberte požadovaný design"

 

Ako objednať hokejový dres SVK: vyplňte objednávkový formulár a odošlite nám ho.